De-press příbalový leták

De-press příbalový leták online. Čtěte příbalovou informaci k léku / léčivému přípravku Depress. Dávkování, užívání v těhotenství, vedlejší nežádoucí účinky, diskuze, recenze i vaše zkušenosti.

De-press 60 tobolek

STOP špatné náladě

  • uvolnění(2) a pozitivní nálada (3,4,5)
  • normální psychická a nervová činnost(1)
  • vyrovnání se stresem(2), snížení únavy a vyčerpání(1)

De-press je účinný a nenávykový přípravek který byl vyvinut pro dosažení dobré nálady(3,4,5), duševní a fyzické pohody(2), snížení únavy a vyčerpání(1) a vyrovnání se stresem(2). Doplněk stravy vyniká nejsilnějším složením díky vysoké dávce L-tryptofanu v unikátní kombinaci s hořčíkem, (1)vitaminem B6 a PozitivIN komplexem™ s extrakty 4 bylin – (2)kozlíku lékařského, (3)meduňky lékařské, (4)třezalky tečkované a (5)šafránu setého.

De-press – nejsilnější kombinace L-tryptofanu a bylin v 1 tobolce

Dávkování: Užívejte 1–2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Vhodné k dlouhodobějšímu užívání.

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Užívat současně s léky lze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Užívejte pouze celé tobolky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Diskuze a zkušenosti - De-press příbalový leták

Máte nějaké zkušenosti s tímto léčivým přípravkem / lékem? Zapojte se do diskuze k De-press příbalový leták a podělte se s ostatními. Jak vám lék pomohl? Projevily se u vás nějaké vedlejší účinky, nebo znáte třeba nějakou alternativu?

Napsat komentář