Hepafirmin příbalový leták

Čtěte hepafirmin 30 tablet příbalový leták. Doplněk stravy Hepafirmin  – užívání, dávkování, možné nežádoucí účinky, obsah balení, uchovávání atd. Kde koupit, cena…

Hepafirmin 30 tablet

Doplněk stravy pro normální činnost jater díky extraktu z listů artyčoku a ke kontrole tělesné hmotnosti díky extraktu z cesmíny paraguayské. Cholin a extrakt z kurkumy přispívají k udržování správné funkce jater.

Upozornění

Neužívejte při alergii na jakoukoli ze složek produktu. Během těhotenství a kojení se doporučuje konzultovat rozhodnutí o užívání tohoto produktu s lékařem. Produkt není vhodné pro děti a mladistvé. Doporučeno pro dospělé, doporučené denní dávkování 6 tablet denně. Tablety zapijte vodou a užívejte nejlépe po jídle.

Složení Hepafirminu

Objemové činidlo: celulóza, L – ornitin L – aspartát, cholin – tartát, objemové činidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý extrakt z listů Yerba maté, extrakt z listů artyčoku, leštící látka: hydroxypropyl metylcelulóza, extrakt z kurkumy dlouhé, extrakt z čekankového kořene, leštící látka: hořečnaté soli mastných kyselin, barvivo: oxid titančititý, leštící látky: hydroxypropyl celulóza, včelí vosk a karnaubská vosk.

Diskuze a zkušenosti - Hepafirmin příbalový leták

Máte nějaké zkušenosti s tímto léčivým přípravkem / lékem? Zapojte se do diskuze k Hepafirmin příbalový leták a podělte se s ostatními. Jak vám lék pomohl? Projevily se u vás nějaké vedlejší účinky, nebo znáte třeba nějakou alternativu?

Napsat komentář